طراحی پست اینستاگرام

معمولا طراحی پست اینستاگرام با توجه به رنگ ها و فرم های متناسب با هویت بصری ایجاد میشود. با این حال در صورتی که شما هویت بصری خاصی ندارید، باید از عناصر متناسب با موضوع فعالیت شما استفاده شود. در گروه کومو مارکت تمرکز ما بر انجام طراحی متناسب با فعالیت شما میباشد. این مورد میتواند تأثیرگذاری مخاطبین شما را افزایش دهد. از طرفی معمولاً رقابت در شبکه های اجتماعی فراوان است. با این حال با ایجاد یک طرح زیبا میتوان تمایز بیشتری با رقبای خود داشته باشید. از این رو به دلیل رقابت  بالا در این زمینه به طراحی بهتر برای ایجاد تمایز نیاز خواهید داشت.  به طور کلی در تمامی شبکه های اجتماعی ، ویژگی های منحصر به فردی وجود دارد. از این رو طراحی پست برای اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی باید با توجه به ویژگی های بصری آن ها ( مانند ابعاد و دیگر موارد آن )  صورت گیرد. در ادامه سعی میشود شما را با طراحی پست های انجام شده توسط کومو مارکت بیشتر آشنا کنیم.

خدمات طراحی پست اینستاگرام کومو مارکت :

پست اینستاگرام برای فروشگاه

طراحی پست اینستاگرام برای فروشگاه ها باید به گونه ای باشد که تصویر محصول معمولا بزرگتر از سایر زمینه ها قرار گرفته میشود. در واقع به دلیل اهمیت و نمایش بهتر محصول باید تمرکز طرح بروی تصویر محصول قرار بگیرد. در کومو مارکت طراحی پست محصولات برای فروشگاه های آنلاین به صورت کاملا اصویلی بوده و موارد ذکر شده در آن رعایت خواهد شد.

طراحی پست اینستاگرام شرکتی

پست اینستاگرام برای شرکت

به طور کلی طراحی پست های اینستاگرام به خصوص در شرکت ها باید با توجه به کاربرد آن صورت گیرد. از طرفی معمولا شرکت ها دارای خدماتی میباشند که عمده پست های کلیدی آن ها را تشکیل میدهد. تعریف خدمات لزوماً نیازی به استفاه از تصاویر آن ندارد. در واقع به دلیل بیان بهتر موضوع استفاده متون در این زمینه کاربرد بالاتری دارد. از این رو برای طراحی پست اینستاگرام در شرکت ها باید فضای مناسب برای متون آن مشخص شده باشد.

پست اینستاگرام برای آموزشگاه

در آموزشگاه ها معمولا استفاده از متون کمتر با تمرکز بیشتر بروی موارد مهم توصیه میشود. از این رو طراحی پست اینستاگرام برای آموزشگاه ها به دلیل ارزش اهمیت متون آن ها باید دارای فضای قابل توجه ای برای عناوین و توضیحات کوتاه آن باشد. همچنین ارزش برقراری تماس در آن ها نیاز به تمرکز بیشتر به روی راه های ارتباطی در طراحی این موارد است. 

اهمیت سفارش پست اینستاگرام

اهمیت سفارش پست اینستاگرام برای برقراری ارتباط بهتر با مخاطبین میباشد. تکنیک های طراحی این امکان را به شما میدهند که تأثیرگذاری پیام های تبلیغاتی خود را بهتر به مخاطب برسانید. به همین علت برای فعالیت حرفه ای در شبکه های اجتماعی، نیاز به طراحی پست برای پیج اینستاگرام میباشد. از طرفی در صورتی که شما دارای یک فعالیت حساس و حرفه ای میباشید (مانند شرکت ها و تولید کنندگان)، توصیه میشود که برای ارتباط مناسب با مخاطبین خود به این موضوع توجه کنید. در ادامه کاربرد طراحی در این موضوع توضیحاتی داده میشود.

کاربرد سفارش طراحی پست اینستاگرام :

سفارش طراحی پست‌های اینستاگرام یکی از مهمترین عوامل در جذب مخاطبان و افزایش تعامل با آن‌ها است. این رسانه اجتماعی با بیش از یک میلیارد کاربر فعال، به عنوان یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا شناخته می‌شود. طراحی پست‌های اینستاگرام برای تبلیغات، فروش، ارتباط با مشتریان و افزایش نام و شهرت برای کسب و کار بسیار مؤثر است.

1- استفاده از عکس‌های با کیفیت: عکس‌های با کیفیت و جذاب، توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کنند. در طراحی پست‌های اینستاگرام، باید به انتخاب عکس مناسب و با کیفیت توجه شود.

2- استفاده از هشتگ: استفاده از هشتگ در پست‌های اینستاگرام، به کسب و کار کمک می‌کند تا در جستجوی اینترنتی برای کاربران قابل دسترسی باشد.

3- استفاده از تصاویر متحرک: استفاده از تصاویر متحرک، به پست‌های اینستاگرام جذابیت بیشتری می‌بخشد و توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند.

4- استفاده از طرح‌های جذاب: طرح‌های جذاب و خلاقانه، به پست‌های اینستاگرام جذابیت بیشتری می‌بخشد و تعامل بیشتری با مخاطبان را فراهم می‌کند.

5- استفاده از ارزش افزوده: در طراحی پست‌های اینستاگرام، باید به ارائه ارزش افزوده به مخاطبان توجه شود. به عنوان مثال، انتشار مطالب آموزشی، نکات کاربردی و راهکارهای مفید، مخاطبان را به کسب و کار جذب می‌کند.