طراحی پست اینستاگرام

معمولا طراحی پست اینستاگرام با توجه به رنگ ها و فرم های متناسب با هویت بصری ایجاد میشود. با این حال در صورتی که شما هویت بصری خاصی ندارید، باید از عناصر متناسب با موضوع فعالیت شما استفاده شود. در گروه کومو مارکت تمرکز ما بر انجام طراحی متناسب با فعالیت شما میباشد. این مورد میتواند تأثیرگذاری مخاطبین شما را افزایش دهد. از طرفی معمولاً رقابت در شبکه های اجتماعی فراوان است. با این حال با ایجاد یک طرح زیبا میتوان تمایز بیشتری با رقبای خود داشته باشید. از این رو به دلیل رقابت  بالا در این زمینه به طراحی بهتر برای ایجاد تمایز نیاز خواهید داشت.  به طور کلی در تمامی شبکه های اجتماعی ، ویژگی های منحصر به فردی وجود دارد. از این رو طراحی پست برای اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی باید با توجه به ویژگی های بصری آن ها ( مانند ابعاد و دیگر موارد آن )  صورت گیرد. در ادامه سعی میشود شما را با طراحی پست های انجام شده توسط کومو مارکت بیشتر آشنا کنیم.

خدمات طراحی پست اینستاگرام کومو مارکت :

پست اینستاگرام برای فروشگاه

طراحی پست اینستاگرام برای فروشگاه ها باید به گونه ای باشد که تصویر محصول معمولا بزرگتر از سایر زمینه ها قرار گرفته میشود. در واقع به دلیل اهمیت و نمایش بهتر محصول باید تمرکز طرح بروی تصویر محصول قرار بگیرد. در کومو مارکت طراحی پست محصولات برای فروشگاه های آنلاین به صورت کاملا اصویلی بوده و موارد ذکر شده در آن رعایت خواهد شد.

طراحی پست اینستاگرام شرکتی

پست اینستاگرام برای شرکت

به طور کلی طراحی پست های اینستاگرام به خصوص در شرکت ها باید با توجه به کاربرد آن صورت گیرد. از طرفی معمولا شرکت ها دارای خدماتی میباشند که عمده پست های کلیدی آن ها را تشکیل میدهد. تعریف خدمات لزوماً نیازی به استفاه از تصاویر آن ندارد. در واقع به دلیل بیان بهتر موضوع استفاده متون در این زمینه کاربرد بالاتری دارد. از این رو برای طراحی پست اینستاگرام در شرکت ها باید فضای مناسب برای متون آن مشخص شده باشد.

پست اینستاگرام برای آموزشگاه

در آموزشگاه ها معمولا استفاده از متون کمتر با تمرکز بیشتر بروی موارد مهم توصیه میشود. از این رو طراحی پست اینستاگرام برای آموزشگاه ها به دلیل ارزش اهمیت متون آن ها باید دارای فضای قابل توجه ای برای عناوین و توضیحات کوتاه آن باشد. همچنین ارزش برقراری تماس در آن ها نیاز به تمرکز بیشتر به روی راه های ارتباطی در طراحی این موارد است.