بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو

بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو :

  1. Home
  2. »
  3. دسته‌بندی نشده
  4. »
  5. بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو :

بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو دارای حساسیت بالایی هستند. با این حال استفاده مستقیم از فونت ها در طراحی نشان تجاری مناسب نیست مگر اینکه یک فونت اختصاصی ایجاد کنید. با اینحال در این مقاله فونت های محبوب امسال را با توجه به ویژگی های آن دسته بندی کردیم.  در طول سال‌ها، صدها هزار تایپوگرافی، که فونت‌ها نیز نامیده می‌شوند، پس از آنهایی که همه می‌شناسیم، از جمله Arial، Times New Roman، Georgia، و Comic Sans MS پدید آمده‌اند. تعداد کمی به آن توجه ویژه ای می کنند. آیا می‌توانیم با قاطعیت بگوییم که اینها واقعاً بر نحوه دیدن لوگوی شما تأثیر می‌گذارند؟ بله در واقع نوع فونت (نوع قالب فرم لوگو) تمامی ویژگی های فعالیت شما مانند شخصیت ، تحرک و هیجان و… را میتواند نمایش دهد.

در این مقاله، ما قصد داریم نگاهی دقیق‌تر به این موضوع داشته باشیم و در عین حال، برخی از سرنخ‌ها را در مورد روندهای فعلی برای سال 2023 به شما ارائه دهیم.

نوع فونت در طراحی لوگو چه تأثیری بر برندسازی دارد :

اگر بر اساس نسل امروز محاسبه می‌شد، به جرات می‌توان گفت که تأثیر آن بسیار چشمگیر است. در حال حاضر، عموم مردم تمایل به خرید چیزهای زیبا، تمیز و پیچیده دارند. اگر شما را در این زمینه قرار دهیم: شما به دنبال یک بطری شراب خوب هستید و ده ها گزینه در دسترس است، آیا طبیعتاً به سراغ یکی با بهترین برچسب نمی روید؟

تایپوگرافی تا حد زیادی بر انتخاب مصرف کننده تأثیر می گذارد، خواه ما آن را بخواهیم یا نه. اگر مثال دیگری برای شما آورده شود: شما هنوز به برچسب های روی بطری های شراب نگاه می کنید. شما می توانید بین بطری که از Comic Sans MS استفاده می کند و دیگری که از Times New Roman استفاده می کند، انتخاب کنید. که ظاهر پیچیده تری می دهد. Times New Roman از serif استفاده می کند، بنابراین بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. بیشتر اوقات، Comic Sans MS در زمینه های کودکان مانند مهدکودک استفاده می شود، زیرا ظاهری بازیگوش دارد. در این راستا، در اینجا چیزی است که باید هنگام طراحی لوگو خود در نظر داشته باشید.

به کسب و کار خود و ارزش های آن فکر کنید

ارزش ها و مخاطبان هدف شما چیست؟ اگر افراد بین 18 تا 35 سال را هدف قرار می‌دهید، حتماً از فونت‌هایی استفاده کنید که جوان، سرزنده و جذاب باشد. برای این کار یک تایپوگرافی با اشکال و حرکت انتخاب کنید. “حرکت” ذکر شده یک انیمیشن نیست، بلکه یک برداشت است. می تواند گرد باشد تا انعطاف پذیری را نشان دهد یا تمایل به بیان سرعت داشته باشد. از بازی با آنها یا آزمایش برداشت دیگران از فونت انتخابی و معنی آن برای آنها دریغ نکنید.

اگر مخاطبی بین 30 تا 55 را هدف قرار می دهید، ثبات، راحتی و پیچیدگی را انتخاب کنید. فونت های سریف مانند Times New Roman، Argent، Merriweather و Playfair Display می توانند این نقش را ایفا کنند. تایپوگرافی با سریف ها می تواند جلوه ای با کیفیت و لوکس ایجاد کند. در زیر برخی از خصوصیات فرم فونت های محبوب برای طراحی لوگو در سال 2023 آورده شده است.

فونت های بزرگ و جسور در طراحی لوگو :

بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو

معرفی:

ASHFORD طراحی شده توسط Tan

استفاده از این نوع فونت ها در طراحی لوگو، هیچ کس را بی تفاوت نخواهد گذاشت. نیازی به اعلام آن نیست زیرا در نگاه اول خودنمایی می کند. هر چیزی که مثبت می آورد باید یک هشدار کوچک داشته باشد: اگرچه عظیم است و توجه بیننده را به خود جلب می کند، اما باید مراقب باشیم که تصویر یا لوگو را با نویز بصری بیش از حد بار نکنیم.

اگر می خواهید از فونت بزرگ و پررنگ استفاده کنید، حتما از آن با کنتراست استفاده کنید. به سادگی از یک زیرنویس یا شعار با اندازه کوچکتر برای تضاد با استفاده از یک فونت بزرگ استفاده کنید.

پیچ خورده با تحرک بالا

بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو

معرفی :

NELLIE طراحی شده توسط stable

با تایپوگرافی های خود بازی کنید! این فونت‌ها بدون نیاز به استفاده از فونت Comic Sans MS، جنبه‌ای سرگرم‌کننده به لوگوی شما می‌آورند. اینها حرکتی را که در بالا ذکر شد دریافت می کنند. بسیاری از فونت های پیچ خورده دارای تحرک بالایی بوه و ظاهری مربوط به سال دهه 70 (1970) دارند. از طرفی در استفاده از این فونت ها همانطور که برای فونت حجیم، حتما کنتراست ایجاد میکنید، در طراحی لوگو اجزای آن را بیش از حد افزایش ندهید تا نویز بصری زیادی ایجاد نشود.

SANS SERIF هندسی :

بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو

معرفی :

Fenwickاز فونت های Adobe طراحی شده توسط Ray Larabie

یک کلاسیک تایپوگرافی sans serif سبک هندسی یک امر ضروری و جاودانه است. این فونت‌ها به لوگوی شما ظاهری حرفه‌ای و زیبایی می‌بخشند، همه چیز برای گفتن «آنها متخصص هستند». نیازی به توجه نیست زیرا سادگی آن اعتماد را فرا می خواند. عملکردی است و تعادل و ساختار را به لوگوی شما می آورد.

همچنین، می‌توانید آن را به‌عنوان یک زیرنویس یا شعار زمانی که از یک فونت بزرگ یا فونت تاب‌دار و بد بو استفاده می‌کنید مرتب کنید – همه چیز برای ایجاد تعادل و یک جنبه کاربردی.

فونت های پیچیده در طراحی لوگو :

بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو

معرفی:

Argent CF از فونت های Adobe طراحی شده توسط Connary Fagen

فونت serif همچنان عملکردی و جاودانه خود را ثابت می کند، به همین دلیل است که محبوبیت خود را سالانه حفظ می کند. پیدا کردن موردی که نیاز دارید می تواند چالش برانگیز باشد زیرا احتمالات بسیار خوبی وجود دارد. اگر به عنوان تایپوگرافی لوگوی شما استفاده می شود، استفاده از فونت بدون سریف به عنوان زیرنویس یا شعار می تواند یک تطابق کامل باشد. با این تطابق، تعادل کاملی بین پیچیدگی و حرفه ای بودن، ظرافت و استحکام پیدا می کنیم.

بارگذاری تصویر با این تایپوگرافی غیرممکن است. حتماً فضاهای خالی بگذارید تا چشم هنگام مطالعه نفس بکشد. نکته کوچک هنگام انتخاب فونت با serif: مطمئن شوید که چندین سبک دارید. به این ترتیب، شما می توانید با آن بازی کنید!

فونت انعطاف پذیر :

بهترین فونت های انگلیسی در سال 2023 برای طراحی لوگو

معرفی :

MON CHERI طراحی شده توسط TanType

جدیدترین روند از همه. اگرچه این نوع فونت اغلب هزینه دارد و مخاطبان هدف بین 15 تا 35 سال متغیر هستند، این سبک در بسیاری از زمینه‌ها مانند مد، زیبایی، شمع‌ها و موارد دیگر الزامی است. این سبکی است که باید در نظر گرفت زیرا انعطاف پذیری به حرکت و تمایل برای ارتباط با مخاطبین برند می افزاید.

برای مطالعه بیشتر ...